SERVICII
serviciul-statii-de-incinta-Dieselpoint

DIESELpoint
Serviciul staţii de incintă

Harta de contact a reprezentatilor zonali.

Mută cursorul pe zona ta de interes.

Lista reprezentanților zonali
Petru Tautu
0728.556.426
petru.tautu@oscars.ro

Adrian Mihai Popescu
0738.676.000
adrianmihai.popescu@oscars.ro
Manuel Stanescu
0727.810.428
manuel.stanescu@oscars.ro

Cosmin Focos
0720.026.614
cosmin.focos@oscars.ro
Dragoș Reut
0735.035.298
dragos.reut@oscars.ro

Cornel Jarcău
0733.501.888
cornel.jarcau@oscars.ro
Teodor Craiu
0728.906.878
teodor.craiu@oscars.ro

Cătălin Sandu
0737.003.221
catalin.sandu@oscars.ro
Augustin Dumitrescu
0728.999.754
augustin.dumitrescu@oscars.ro

Florin Iota
0720.720.563
florin.iota@oscars.ro

Ionuț Matei
0728.979.049
ionut.matei@oscars.ro

Alin Ștefan
0737.003.235
alin.stefan@oscars.ro

Marius Mihăilă
0737.003.234
marius.mihaila@oscars.ro

Geani Andrei
0720.720.333
geani.andrei@oscars.ro